Sırt çantaları  zamanı geçmeyen ve en çok kullanılan çanta modelidir. Günlük kullanımlarda oldukça rahat ve taşınabilir özelliği ile tercih sebebi sayılır. Sırt çantasına olan ilginin her geçen gün artması moda olmasıyla beraber kullanım rahatlığına dayanıyor diyebiliriz.  Ünlü markaların sırt çantaları ile ilgili koleksiyonlar bile hazırlaması her geçen gün popüler olmasını sağlıyor. Okula, spora giderken veya seyahat zamanları bizim için vazgeçilmezler listesinde olmayı başarmıştır.
 Sırt Çantası Modellerindeki İnce Detaylar

     Sırt çantası modelleri genelde fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Basit bir modelde tek orta bölmesi ön kısım ve arka kısımdan oluşur. Arka gövde kısmında genelde bütün sırt çantalarında görünen omuzluk kısmı ve tutma sapı mevcuttur. Omuzluk kısmına tutturulan tokasına gelen uzun kolonlar yan tarafa monte edilir. Uzun kolon sayesinde genişlik kısmı sırtınıza göre ayarlayabilirsiniz. Böylelikle siz yürürken veya koşarken çanta sırtınızda sağa sola kaymayıp dengenizi etkilememiş olursunuz. Ön gövde kısmında ise ön cep ve bazı modellerde üst kısmında kapak bulunur. Orta bölmesi ise tek veya çift bölümden oluşur. Eşyalarınızı belirli kısımlara ayırıp tasnif etmenize olanak tanır. Kullandığınız diz üstü bilgisayarlarınız, tablet vs cihazlarınız için içlerinde ayrı bölümler ile muhafaza edilmesi sağlanmıştır. Günlük kullanımlar da şüphesiz en temel ihtiyaçlarınızdan biride sırt çantaları olmuş diyebiliriz.


Ünlü Markaların Sırt Çantaları

  Ünlü markaların sırt çantaları  modellerini inceleyecek olursak daha çok modaya hitap ettiğini gözlemleyebiliriz. Genelde içinde bulunan senenin renk ve desenlerine paralel olarak ilerlemektedir. Daha çok lüks grup diye tabir edilir. Buradaki bütün ürünler, en ince ayrıntısına kadar ince düşünülmüş ve sanat ile estetiği bir araya getirerek tasarlanmıştır. Bazen tasarımlarda ünlü sanatçıların eserlerini bile görebilirsiniz. Resimde gördüğünüz sırt çantasının üzerinde ünlü ressam Van Gogh 'un mükemmel eserinin bir ürünü de beraberinde nasıl sanatlaştırdığının göstergesidir. Böylelikle üretici marka, çantası tasarımıyla moda ve sanatseverleri birbirleri ile buluşturarak bir ilke imza atmıştır.

.

Yerli Marka Sırt Çantaları

  Kuşkusuz ülkemizde çanta sektörü geliştikçe yeni yeni sahaya inen çanta markası gözlemleyebiliriz. Kaliteli işçiliğin yanı sıra uygun maliyetlerle satışa çıkması ve sektördeki hareketliliği bizlere yerli markaların da aslında güçlü marka adayı olduğunu ifade ediyor. Üstelik bir çok kurumsal firma yaptırdığı promosyon sırt çantaları ile çanta piyasasını daha dinamik hale getiriyor. Görsel kaynak : www.cantasan.com


 Sırt çantası modellerinde kumaş, renk ve desenler bizlere çanta çeşitliliği deneyimi kazandırıyor. Her zevke ve beğeniye göre üretilen sırt çanta modelleri stilinizede kuşkusuz ayrı bir hava katıyor. İhtiyaçların ötesinde moda ve kültürlerinde artık vazgeçilmez bir parçası diyebiliriz. Örneğin etnik desen bir sırt çantası bulunduğu kültürün izlerini bizlere sanatla bütünleşerek aktarmış oluyor.


Promosyon Sırt Çanta Modellerindeki Detaylar

    Promosyon sırt çantaları kurumsal firmaların en çok ilgi duydukları bir modellerden diyebiliriz. Çünkü sizin adınızı veya logonuzu sürekli birileri sırtında taşıyor demektir. Reklamlarınız için bundan daha güzel bir fikir olamaz. Potansiyel müşterilerinize fiziki olarak ulaşmanın en etkin yollarından biri de diyebiliriz. Bu yüzden çoğu firma promosyon sırt çantası yaptırmak eğiliminde olduğunu söyleyebiliriz. Her bütçeye göre hesaplı sırt çantası yaptırmak mümkün. Sırt çantası modelinin kullanım sahası oldukça geniştir. Okul çantası, spor çantası, seyahat tarzı çantalarda en favori sırt çantaları adayı olmuştur. Sizde firmanız için reklam sırt çantası yaptırmayı düşünebilirsiniz. Kumaş ve çanta aksesuarı seçimlerinizden anlaşmaya varılması durumunda sonraki süreç promosyon çanta firmasına kalıyor.

    Promosyon çanta firması olarak reklam çantası ihtiyaçlarınız için çözümler üretiyoruz. Birbirinden şık çanta modellerine online sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla ürün detaylarına ve promosyon çanta fiyatlarına ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz işinizi tarif edin, gerisi bizim işimiz.